אגודת הקוסמים
חבר הנהלת אגודת הקוסמים

וחבר אמ"י
(איגוד אמני ישראל)

 אטרקציות והפעלות באירועים

בכל אירוע או מסיבה, יום הולדת או חגיגה ניתן לשלב אטרקציות להגברת החוויה. אטרקציות אלו כוללות הפעלה של בובות ענק צבעוניות, איפורי פנים, משחקים, בינגו, ריקודים, וכמו כן אטרקציות לאירועי מבוגרים - מיסטיקנים, מאסג'יסטים ועוד.

בובת ענק צבעונית

בובת ענק מוסיפה צבעוניות לאירוע. הפרווה הנעימה של בובת הענק נעימה למגע וליטוף, הליצנית שבפנים רוקדת עם הקהל - ילדים ומבוגרים, מתחבקת איתם ולוחצת להם ידיים. כיף להצטלם עם בובת ענק וכיף לרקוד איתה. ניתן להזמין לאירוע בובת ענק יחידה (בובת הדינוזאור החמוד שבתמונות) או מספר בובות ענק פרוותיות בצורות שונות.

בובת ענק     בובת ענק     בובת ענק

  

איפורי פנים לילדים

באירועי הילדים ניתן לשלב מאפרת המתמחה באיפורי ילדים. המאפשרת משתמשת בחומרים אנטי-אלרגנים ומאפרת את הילדים במגוון איפורי פנים כולל צורות גיאומטריות, חיות, פרחים ועוד.

איפורי פנים     איפורי פנים     איפורי פנים

  

בינגו

במהלך ההפעלות ניתן לשלב כאחת האטרקציות את משחק הבינגו שמתאים לנוער ומבוגרים. ניתן אף להזמין את רונן הקוסם לאירוע שכולו בינגו ושבמהלכו רונן משעשע את הקהל בקטעי טלפתיה, קסמים ובמשחקים היתוליים בין כל קבוצת מספרים שהוא מעלה בגורל.
  

לימוד קסמים

באירועים לילדים ונוער (מגיל 6 ומעלה), כולל אירועי בר מצווה או בת-מצווה, ניתן לשלב סדנת לימוד קסמים. רונן הקוסם מביא את הקסמים, מחלק אותם, מלמד את הקסם וכל אחד יוצא עם קסם או מספר קסמים שהוא מסוגל להציג אותם לחבריו.
  

אטרקציות למבוגרים

באירועים לקהל מבוגר, כולל בר מצווה, בת מצווה, שמחות באולמות וכד', ניתן לשלב מיסטיקנים כגון אנשים שקוראים בכף יד או בקלפי טארות, נומרולוגים ואסטרולוגים. ניתן גם לשלב מעסים ומעסות שמגיעים עם מיטות טיפול ומבצעים עיסויים קצרים לקהל.

  
התקשרו כעת להזמנת רונן הקוסם - הופעות קוסמים, טלפתיה, הפעלות ו מסיבות!
  
צור קשר וטלפון
  
הקוסם רונן - אמן הבידור הקסמים והטלפתיה, מתאים לאירועים, לשמחות, למסיבות, עורך מופעי קסמים ומופעי טלפתיה משעשעים לכל
גיל. מופעי קסמים המתאימים כמובן ביום הולדת לילדים, בימי הולדת למבוגרים, באירועים כגון בריתות, בר מצוות ובת מצוות, מסיבות לחגים,
חוגי בית וערבי חברה. מופעי קוסמים וכן מופעי קוסמות המתאימים גם לקהל הדתי. עורך סדנאות לימוד קסמים וכן סדנאות לימוד קיפול בלונים
וצורות מבלונים. רונן נחמן - טלפתיה שיווקית מתאים גם לשוק העסקי, לעריכת מופעי קידום מכירות באמצעות קסמים וטלפתיה, הנחיית כנסים
ימי עיון ואירועים, והפעלות של חשיבה יצירתית משעשעת. For English - Ronen Nachman the Magician for kids and adults