אגודת הקוסמים
חבר הנהלת אגודת הקוסמים

וחבר אמ"י
(איגוד אמני ישראל)

 ימי הולדת לגילאי 3-5

ימי הולדת לילדים הקטנים הם חוויה של צבעוניות וכיף!
  
בגילאים אלה הילדים חווים לראשונה את העולם הפילאי של אמנות הקסמים. רונן הקוסם מתאים את עצמו לגיל הילדים ומשתמש בקסמים מרהיבים וצבעוניים בליווי סיפורים קסומים. רונן  הופך את ילדי יום ההולדת לקוסמים ומעניק להם מקל קסמים, כתר מבלונים וקסם במתנה. הם זוכים ליחס מועדף ומשתתפים בימי ההולדת באופן פעיל ביותר (במידה והם אינם ביישנים) ואף בוחרים את החברים שלהם כמתנדבים.
  
לעיתים, בקסם הראשון רונן לא מצליח לבצע את הקסם... אבוי..... כנראה בגלל שהוא מבולבל!! אך ראו איזה פלא - כשילד יום-ההולדת, שקיבל כבר את מרל הקסמים והוא כמובן כבר קוסם אומר את מילת הקסמים... הופ - הקסם מצליח ומייד!
  

  
(לגילאים אחרים לחץ כאן: לגילאי 6 עד 8,
לגילאי 9 עד 12, לגילאי 13 עד 17)
  
ימי הולדת לגילאי 3-5
הקסמים בימי הולדת שרונן עורך לגיל זה כוללים קסמים עם קוביות שמופיעות ונעלמות, שרשראות שמתחברות באוויר, כדורים שמופעים ונעלמים, פרחים שמחליפים צבע באופן קסום, חרבות קטנות שנכנסות לבלון והוא לא מתפוצץ, חיות, מטפחות ועוד.
  
מסיבות ימי הולדת לילדים נערכות לרוב כשעתיים. ילד יום-ההולדת הוא חתן המסיבה והוא במרכז המסיבה לכל אורכה. בנוסף למופע הקסמים המשעשע, רונן מארגן גם את טקס יום-ההולדת והשירים, את משחקי החברה ובסוף מרקיד את כל הילדים בריקודים שמחים ומעניק להם פרסים קטנים או בלוני צורות.
  
מופעי קסמים נמשכים כ-50 דקות מתוך השעתיים של ההפעלה, אך יתכנו שינויים במשך המופע והאירוע ובתוכנם ע"פ בקשת המזמין או לפי הקהל בשטח.
  
למידע על אטרקציות ובהן בובות ענק, איפורי פנים, פרסים וקסמים.
  
אם ברצונכם הפעלה צבעונית משעשעת וקסומה - התקשרו כעת לרונן הקוסם לתאום התאריך המבוקש!

 המלצות מאירועי ימי הולדת לגילאי 3-5


       
  

צור קשר וטלפון
  
הקוסם רונן - אמן הבידור הקסמים והטלפתיה, מתאים לאירועים, לשמחות, למסיבות, עורך מופעי קסמים ומופעי טלפתיה משעשעים לכל
גיל. מופעי קסמים המתאימים כמובן ביום הולדת לילדים, בימי הולדת למבוגרים, באירועים כגון בריתות, בר מצוות ובת מצוות, מסיבות לחגים,
חוגי בית וערבי חברה. מופעי קוסמים וכן מופעי קוסמות המתאימים גם לקהל הדתי. עורך סדנאות לימוד קסמים וכן סדנאות לימוד קיפול בלונים
וצורות מבלונים. רונן נחמן - טלפתיה שיווקית מתאים גם לשוק העסקי, לעריכת מופעי קידום מכירות באמצעות קסמים וטלפתיה, הנחיית כנסים
ימי עיון ואירועים, והפעלות של חשיבה יצירתית משעשעת. For English - Ronen Nachman the Magician for kids and adults