אגודת הקוסמים
חבר הנהלת אגודת הקוסמים

וחבר אמ"י
(איגוד אמני ישראל)

 יום הולדת לגילאי 6-8

אין יום הולדת מוצלח כמו יום הולדת עם רונן הקוסם!!
  
ילדים בגילאים אלה, לרוב כבר השתתפו במסיבות יום הולדת רבות עם קוסמים והם אוהבים קוסמים ואוהבים לראות ולהשתתף במופעי קסמים.
  
רונן הקוסם מתאים את עצמו לגיל הילדים ומשתמש בקסמים מרהיבים וצבעוניים בליווי סיפורים קסומים ומותחים. רונן הופך את ילדי היום הולדת לקוסמים ומעניק להם קסם במתנה, מקל קסמים וכתר מבלונים. הם זוכים ליחס מועדף ומשתתפים באופן פעיל ביותר לאורך האירוע והם אלו שבוחרים את החברים שלהם כמתנדבים.
  

  
(לגילאים אחרים לחץ כאן: לגילאי 3 עד 5,
לגילאי 9 עד 12, לגילאי 13 עד 17)
  
יום הולדת לגילאי 6-8
המופע במהלך היום הולדת אינו אחיד והוא משתנה מקהל לקהל בעיקר ע"פ גילו. מופעי קסמים בגיל זה כוללים קסמים עם קלפים שמתרוממים באוויר, קוביות שמופיעות ונעלמות, חיות, כדורים שמופיעים ונעלמים ביד הילדים, גליוטינה לחיתוך אצבע, קובייה גדולה שנעלמת ומופיעה, פאזל מסתורי, שטרות כסף ועוד.
  
מסיבות יום הולדת לילדים נערכות לרוב כשעתיים. ילד היום הולדת הוא חתן המסיבה והוא במרכזה לכל אורכה. בנוסף למופע הקסמים המשעשע, רונן הקוסם מארגן גם את טקס היום הולדת והשירים, את משחקי החברה ובסוף מרקיד את כל הילדים ב"סנופי דיסקו" ומעניק לילדים פרסים קטנים או בלוני צורות.
  
משך מופע הקסמים כ- 50 דקות מתוך השעתיים של היום הולדת, אך יתכנו שינויים במשך המופע והאירוע ובתוכנם ע"פ בקשת המזמין או לפי הקהל בשטח.
  
למידע על אטרקציות ובהן בובות ענק, איפורי פנים, פרסים וקסמים.
  
הזמינו כעת את רונן הקוסם למופע מצחיק והפעלה של מסיבת יום ההולדת הקרבה!

 המלצות מאירועי יום הולדת לגילאי 6-8


       
  

צור קשר וטלפון
  
הקוסם רונן - אמן הבידור הקסמים והטלפתיה, מתאים לאירועים, לשמחות, למסיבות, עורך מופעי קסמים ומופעי טלפתיה משעשעים לכל
גיל. מופעי קסמים המתאימים כמובן ביום הולדת לילדים, בימי הולדת למבוגרים, באירועים כגון בריתות, בר מצוות ובת מצוות, מסיבות לחגים,
חוגי בית וערבי חברה. מופעי קוסמים וכן מופעי קוסמות המתאימים גם לקהל הדתי. עורך סדנאות לימוד קסמים וכן סדנאות לימוד קיפול בלונים
וצורות מבלונים. רונן נחמן - טלפתיה שיווקית מתאים גם לשוק העסקי, לעריכת מופעי קידום מכירות באמצעות קסמים וטלפתיה, הנחיית כנסים
ימי עיון ואירועים, והפעלות של חשיבה יצירתית משעשעת. For English - Ronen Nachman the Magician for kids and adults