אגודת הקוסמים
חבר הנהלת אגודת הקוסמים

וחבר אמ"י
(איגוד אמני ישראל)

 סדנאות לימוד קסמים

לרונן יש נסיון רב בהוראת קסמים וטלפתיה לילדים, נוער ומבוגרים. רונן מלמד טלפתיה וקסמים בטלויזיה ב HOT-VOD וכמו כן מראה קטעי לימוד קסמים בחינם, באתר זה ובאתרים נוספים ברחבי האינטרנט.
  
רונן הקוסם עורך סדנאות לימוד קסמים במהלך אירועים שונים כולל מסיבות יום הולדת, יום-קוסם בקייטנות, פעילות ייחודית לשבירת השיגרה בכיתה ועוד. הילדים מקבלים את החומרים השונים להכנת הקסם ומכינים אותו בשלבים. הם לומדים כיצד לבצע את הקסם וחלק מהילדים אף מוזמן להתנסות ולהדגים את הקסם לפני האחרים.
  
בסדנאות קסמים אלו, הילדים לא רק לומדים את "הטריק", "הסוד" מאחורי הקסם וכיצד להציגו, אלא חשוב הרבה יותר - הם מקבלים גם ערכים הקשורים בעולם הקסמים. הם לומדים מדוע חשוב לשמור על סוד הקסם, כמה חשוב להתאמן לפני ביצוע ההופעה, הם מתנסים בעבודת היצירה שבה הם מכינים בעצמם את הקסם, מתנסים בלהיות קוסמים ומבצעים הופעה קצרצרה לפני חבריהם ומקבלים עליה משוב קצר.
  
סדנאות לימוד קסמים
יש אפשרות לשלב כחלק מסדנת הקסמים, סדנת קיפול בלוני צורות, או הפעלות משעשעות ויצירתיות אחרות כגון אוריגמי - סדנת קיפולי נייר ועוד.

פעילות זו של סדנאות לימוד קסמים נערכות בקבוצות קטנות וגדולות מ- 10 ועד 200 ילדים. יש העורכים סדנאות חד-פעמיות ויש המבקשים קורס ממושך כשבכל מפגש לומדים דברים חדשים ומתאמנים גם על הדברים הקודמים.

סדנאות קסמים אלו מתאימות מגיל 6 ומעלה, כולל בני נוער ואף מבוגרים, שאז רונן מלמד אותם גם קסמים בטלפתיה לקבוצות או יחידים. לרונן ניסיון רב בהוראת הקסמים למבוגרים וחלק מהמבוגרים שלימד הפכו לקוסמים מקצועיים, הצטרפו לאגודת הקוסמים, השתתפו בתחרויות ואף זכו בהן.

הזמינו כעת את רונן הקוסם להופעות, הפעלות וסדנאות ולימוד קסמים!

 המלצות מהפעלות של סדנאות קסמים


       
  

  
צור קשר וטלפון
  
הקוסם רונן - אמן הבידור הקסמים והטלפתיה, מתאים לאירועים, לשמחות, למסיבות, עורך מופעי קסמים ומופעי טלפתיה משעשעים לכל
גיל. מופעי קסמים המתאימים כמובן ביום הולדת לילדים, בימי הולדת למבוגרים, באירועים כגון בריתות, בר מצוות ובת מצוות, מסיבות לחגים,
חוגי בית וערבי חברה. מופעי קוסמים וכן מופעי קוסמות המתאימים גם לקהל הדתי. עורך סדנאות לימוד קסמים וכן סדנאות לימוד קיפול בלונים
וצורות מבלונים. רונן נחמן - טלפתיה שיווקית מתאים גם לשוק העסקי, לעריכת מופעי קידום מכירות באמצעות קסמים וטלפתיה, הנחיית כנסים
ימי עיון ואירועים, והפעלות של חשיבה יצירתית משעשעת. For English - Ronen Nachman the Magician for kids and adults